Wolontariat Młodych MOW Wojnów w DDP „Kotwica”

Wolontariat Młodych najpiękniejsza inicjatywa, która towarzyszy nam w Dziennym Domu Pobytu „Kotwica”.
Dziś mieliśmy przyjemność gościć chłopców z MOW Wojnów na lekcji języka angielskiego i języka migowego prowadzonego przez p. Beata Gulatiati – dzielnie wspierali nas swoją radością i wiedzą.
Potem jak ostatnio, skupiliśmy się na grach i rozmowach.
Dziękujemy że jesteście 🙂

21 WRZEŚNIA

Sesje poprowadzi dyrektor generalny ADI, Paola Barbarino, a współprzewodniczący raportu dr Serge Gauthier przedstawi kluczowe odkrycia.
Sesja obejmie zmieniające się oblicze diagnozy; perspektywa osób żyjących z demencją i opiekunów; rozwój oceny poznawczej; rola skanerów, płynu mózgowo rdzeniowego i biomarkerów, rzucająca światło na diagnozę potwierdzającą w świetle potencjalnych metod leczenia; najlepsze praktyki i wyzwania w krajach o niskich i średnich dochodach; ujawnienie i aktualna rola klinicysty oraz spojrzenie w przyszłość.
ADI będzie gospodarzem seminarium internetowego z McGill University Research Center in Studies in Aging oraz McGill Wydziałem Medycyny i Nauk o Zdrowiu , w szczególności Wydziałem Medycyny Geriatrycznej i Programem Edukacji Demencji , wspieranym przez Biuro Technologii Edukacji i Nauczania Online w Steinberg Centrum Symulacji i Interaktywnej Nauki.
Link do rejestracji:

Udostępnij

PODAJEMY RĘKĘ / PODAJ RĘKĘ NAM

Razem możemy więcej, to może oklepane hasło, ale jakie prawdziwe. Każdego roku coraz więcej osób wspiera nasze Stowarzyszenie przekazując darowizny, zwrot podatku a przede wszystkim aktywnie uczestnicząc w życiu fundacji. Czyń dobro, wspólnie z nami. Podaj rękę!